محصولات برند کیدبو kidboo ترکیه به مایسا اضافه گردید

۲۰۱۵۰۹۰۷۰۹۲۲۲۲_mui_bs_red_oceanمعرفی برند

سه برند Bebeluvicci، Kidboo ، Dinoboo  مارک های برتر کالای خواب و اتاق کودک تولید کشور ترکیه می باشند که از نظر سهم بازار و حجم صادرات دارای رتبه ی اول و جایگاه ممتازهستند . این سه برند تولید گروه بازرگانی  “اولی آگلو “است ، که در زمینه ی تولید نخ با تولید روزانه هزار تن به عنوان پیشران صنعت نساجی ترکیه شناخته می شود. این هلدینگ با توجه به این مزیت رقابتی اقدام به تولید برترین محصولات  نساجی نموده است.

برند Kidboo متعلق به محصولات برتر این گروه با کتان از نخ رده ی ۶۳ می باشد که در بین انواع کالای خواب وارداتی به کشور در جایگاه ممتازی قرار دارد. این نوع از الیاف پنبه از نظر دوام و کیفیت، بی نظیر بوده و نهایت آسایش و راحتی را به ارمغان می آورد.
محصولات برند Dinoboo نیز از جنس الیاف ۱۰۰% پنبه می باشند و تنها تفاوت آن، نوع کتان آن است که با نخ رده ی ۵۴ می باشد. این نوع کتان، کتان متعارف بین سایر برندهای وارداتی نیز می باشدو اکثر برندهای معتبر نیز با این کتان تولید و وارد می شوند.

برند” Bebeluvicci ” از جنس الیاف بامبو می باشد که با توجه به قیمت آن ، تنها در صورت دریافت سفارش به صورت اختصاصی وارد می شود.

مطالب مشابه

munchkin-prize-pack1

محصولات مانچکین munchkin به مایسا سیسمونی اضافه گردید

در لغت به معنای «فسقلی» است و برای فسقلی‌های شما...

summer-logo1_100x100

محصولات سامر summer به مایسا سیسمونی اضافه گردید

داشتن یک نوزاد بهترین دوران زندگی را به شما هدیه...

تنظیمات قالب