۵۴۵۰-۲
۵۴۵۰-۱
۵۴۵۰
۵۴۵۰-۳
۵۴۵۰-۴
۵۴۵۰-۵
۵۴۵۰-۲
۵۴۵۰-۱
۵۴۵۰
۵۴۵۰-۳
۵۴۵۰-۴
۵۴۵۰-۵

آبمیوه خوری توری دسته حلقه ای نابی

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

  • کد محصول: ۵۳۶۰
  • Nuby محصول امریکا
  • وسیله ای برای میوه دادن بدون پوست میوه به کودک
  • دارای دسته به منظور راحتی در دست گرفتن

22,000 تومان

شکی نیست که خوردن انواع میوه تاثیر بسزایی در سلامت و تندرستی دارد. به همین دلیل همان قدر که خوردن میوه برای بزرگسالان لازم و ضروری است، در کودکان هم اهمیت دارد. کودکان هم باید روزانه ۲ تا ۵ واحد میوه دریافت کنند، چون این گروه غذایی بخشی از نیاز آن ها را به مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها تامین می کند.بهترین میوه ای که در چند هفته ابتدایی آغاز تغذیه تکمیلی می توان وارد برنامه غذایی کودک کرد، آبمیوه رقیق است که به تدریج به غلظت آن افزوده می شود.
بهترنین زمان برای خوردن میوه وقتی است که معده کودک خالی باشد. علاوه بر این، بهترین زمان خوردن میوه در صبحانه است. اگر آب مرکبات هنگام صبح به کودک داده شود، موجب افزایش اشتهای کودک می شود. اگر هنگام صرف غذا میوه هایی که حاوی ویتامین C هستند، به صورت آبمیوه به کودک داده شوند، موجب افزایش آهن خون می شوند. به جز صبحانه، میان وعده ها بهترین زمان استفاده از میوه هستند.
پوست میوه، هم می تواند برخی مواد مغذی را به بدن کودک برساند و هم مواد سمپاشی شده را وارد بدن او کند. بنابراین برخی میوه ها که پوست شان حاوی فیبرهای نامحلول است، به دلیل نفاخ بودن و نیز به دلیل آن که کودکان نمی توانند آن ها را خوب بجوند، بهتر است پوست گرفته شوند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “آبمیوه خوری توری دسته حلقه ای نابی”

تنظیمات قالب