حراج! ۰۳
حراج! ۰۱
حراج! ۰۲
۰۳
۰۱
۰۲

بالش بارداری و شیر دهی مدل L دای روحه

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

  • Die Ruhe
  • جنس الیاف داخلی از پشم شیشه
  • قابل شستشو در ماشین لباسشویی
  • فری سایز مطابق با ارگونومی بدن مادر
  • قابل استفاده در سه حالت خوابیدن مادر
  • قابل استفاده به عنوان بالش شیردهی

102,000 تومان 90,000 تومان

بارداری یکی از مراحل مهم زندگی هر خانم پس از ازدواج است. این مرحله‌ شرایط متفاوت و ویژه‌ای را برای آن‌ها رقم می‌زند. در شروع این مرحله و حتی بعد از آغاز دوران شیردهی، به مراقبت بیشتری احتیاج دارند. از قسمت‌های سخت این مرحله، تغییر در سیستم و فرم بدن آن‌هاست. یکی از نیازمندی‌های مهم آن‌ها برای گذر بهتر از این مرحله، بالش مخصوص بارداری است.
بالش بارداری و شیردهی دای روحه (Die Ruhe) از لوازمی است که خانم‌ها در شروع بارداری و با بزرگ‌شدن شکم‌ و تغییر فرم بدنشان تا پایان شیردهی به آن نیاز دارند. فرم این بالش مطابق با ارگونومی بدن مادر است؛ درنتیجه خواب راحت را برای او به ارمغان می‌آورد؛ همچنین از واردشدن فشار ناگهانی به کودک بر اثر حرکت طبیعی مادر در خواب جلوگیری می‌کند. این بالش بعد از زایمان مادر و به هنگام شیردهی هم بسیار کمک‌رسان خواهد بود؛ بدین‌ترتیب‌که با تکیه‌دادن مادر به آن و قراردادن قسمتی از آن زیر نوزاد، ارتفاع آن تاحدمطلوبی بالا می‌آید و شیردهی بدون نیاز به خم‌شدن مادر امکان‌پذیر خواهد بود. این بالش برای آموزش نشستن به کودک هم می‌تواند بسیار مفید باشد.
این بالش دارای الیافی از پشم شیشه بوده که با پارچه‌ای نرم پوشانده شده است. نکته‌ی جالب‌توجه در این بالش، قابلیت شست‌وشوی آن در ماشین لباس‌شویی است.
با خرید بالش بارداری و شیردهی دای روحه (Die Ruhe) مادرشدن را به‌سادگی و شیرینی آغاز کنید.

اطلاعات بیشتر

انتخاب رنگ

کرم, صورتی, آبی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “بالش بارداری و شیر دهی مدل L دای روحه”

تنظیمات قالب