ست مسواک سامر
۴۰۰-۶۰۰x711
ست مسواک سامر۲
Untitled-8
Untitled-9
ست مسواک سامر
۴۰۰-۶۰۰x711
ست مسواک سامر۲
Untitled-8
Untitled-9

ست مسواک سامر

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

کد محصول: ۱۴۴۲۴
Summer محصول امریکا
شامل مسواک ، ماساژور لثه ، مسواک انگشتی ، آینه دندان پزشکی و پایه چسب

60,000 تومان

برای پیشگیری از مشکلات بعدی در سلامت دندان های کودک بهتر است مسواک زدن را از همان زمان که دندان ها شروع به رویش کردند، یعنی حدود شش ماهگی، آغاز کنید.
سواک انگشتی بهترین وسیله برای رعایت بهداشت دهان و دندان و ماساژ لثه در هنگام رویش دندان ها تا سن ۳ سالگی است.مسواک انگشتی را باید روی انگشت اشاره قرار داد و بهترین روش برای مسواک زدن افقی است و باید به اندازه کافی فشار وارد کرد تا پلاک دندان ها برداشته شوند.
مسواک زدن را دو بار در روز باید انجام داد و زمان مناسب برای این کار بعد از اولین و آخرین وعده غذایی کودکان ۱ تا ۳ ساله در روز است.
توجه داشته باشید هنگام مسواک کردن مقدار زیادی خمیر دندان را روی مسواک نریزید، زیرا فلوراید بیش از حد، موجب ایجاد لکه های سفید رنگ روی دندان ها می شود.
اصولی ترین، مهم ترین و رایج ترین شیوه مراقبت از دندان ها، مسواک زدن، حداقل دو بار در طول شبانه روز، یک بار صبح و یک بار بیش از خوابیدن در شب است که البته بهتر است بعد از هر وعده غذایی این مسواک زده شود.
هر چند کودکان از مسواک زدن سر باز می زنند، اما والدین وظیفه دارند تا با نظارت دقیق و اتخاذ تدابیر مفید این مشکل را برطرف کنند.
برای این منظور برای کودک مسواک ویژه کودکان تهیه کنید. این مسواک ها نه تنها از لحاظ اندازه، جنس و کیفیت مطابق با سن کودک طراحی شده اند، بلکه باعث ترغیب کودک به مسواک زدن می شوند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “ست مسواک سامر”

تنظیمات قالب