NB5277-2
۷۲۱۲۹۲۵_۰_۹۹۹۹_lge_v1_m56577569838167536
original
NB5277-2
۷۲۱۲۹۲۵_۰_۹۹۹۹_lge_v1_m56577569838167536
original

قاشق حرارتی ۲ عددی نابی

دسترسی: عدم موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

کد محصول: ۵۲۷۷
Nuby محصول امریکا
این قاشق در تماس با مواد گرم تغییر رنگ می دهد.

26,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

سنجش

بین ۹ تا ۱۴ ماهگی می‌­تواند زمان مناسبی برای آموزش استفاده از قاشق به صورت مستقلانه برای کودک شما باشد. از کودک بخواهید که با قاشق خود مقداری غذا بردارد و تلاش کند که آن را به دهان ببرد. شاید بهترین روش این باشد که به کودک دو قاشق بدهید؛ یکی را برای تمرین مستقلانه استفاده از قاشق و دیگری برای اینکه با کمک شما با آن غذا بخورد. روش دیگر این است که قاشق کودک را برایش با مقداری غذا (پوره سیب زمینی یا فرنی یا غذاهایی که کمتر می‌ریزند، مناسب‌تر هستند) پر کنید و از کودک بخواهید که آن را به دهان ببرد. این روش را باید مدتی ادامه دهید تا کودک بتواند مستقلانه از قاشق استفاده کند.
آموزش خود را با مثال‌­های متعدد همراه کنید
غذای کودک را به تکه‌­های مناسب خرد کنید و به کودک نشان دهید که چطور یک تکه غذا را به چنگال خود می­‌گیرید. ضرورت دارد هنگامی که کودک در حال غذا خوردن است، شما نیز او را همراهی کنید تا بتواند ببیند که شما چطور برای غذا خوردن از قاشق و چنگال استفاده می­‌کنید. کودکان علاقمند هستند که از رفتارهای بزرگ‌ترها الگوبرداری کنند.
چنگال را به کودک معرفی کنید
زمانی که کودک توانست از قاشق خود به صورت مستقلانه استفاده کند، چنگال را وارد کار کنید. انتظار می‌رود که کودکان از ۱۸ ماهگی تا دو سالگی بتوانند در کنار استفاده از قاشق، از چنگال نیز استفاده کنند. می‌­توان از کودک خواست که برای گرفتن یا جدا کردن تکه­‌های غذا از چنگال در کنار قاشق استفاده کنند. دور از انتظار نیست که گاهی کودک از دستان خود نیز استفاده کند تا بتواند با چنگال غذایش را بگیرد. در این مورد کمی صبور باشید و به کودک فشار نیاورید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “قاشق حرارتی ۲ عددی نابی”

تنظیمات قالب