۱۱۴۳۰_IMG_S_POTTY_LIFE_466x3022
۱۱۱۲۸۴۲۳_Alt01
۱۱۱۲۸۴۲۳
site
۱۱۴۳۰_IMG_S_POTTY_LIFE_466x3022
۱۱۱۲۸۴۲۳_Alt01
۱۱۱۲۸۴۲۳
site

لگن آموزشی با جای دستمال پسرانه سامر

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

  • کد محصول: ۱۱۴۳۰
  • Summer محصول امریکا
  • مناسب برای کودکان از ۱۸ ماه تا ۵ سال با حداکثر وزن ۲۳ کیلوگرم
  • این لگن ۳ کاره میباشد:
  1. تبدیل توالت فرنگی
  2. لگن قصری
  3. استفاده به عنوان پایه ای برای ایستادن

195,000 تومان

آموزش آداب توالت رفتن دغدغه همه مادرانی است که کودک بالا‌تر از یک سال و نیم دارند، البته باید گفت هیچ سن خاصی برای کنار گذاشتن پوشک وجود ندارد.سن مناسب برای شروع آموزش در کودکان متفاوت است. به یاد داشته باشید آموزش پیش از زمان مناسب می‌تواند مشکلاتی از قبیل شب ادراری، استرس و احساس ناامنی و اعتماد به نفس پایین برای کودک به همراه داشته باشد.
زمانی که شما تصمیم به “آموزش توالت رفتن” میگیرید، میباید از توالت یا لگن کودک استفاده نمایید. مزیت لگن کودک نسبت به توالت آنست که متحرک بوده، کودک با آن آشناتر است. سعی کنید درک نمایید کودک با کدام یک راحت تر است.بهتر از لگن مخصوص کودک درکف اتاق استفاده نمایید تا کودک را در توالت جهت آموزش قرار دهید، زیرا برای کودک ایمن تر است و بعلاوه پای کودک به زمین میرسد. در صورتی که تمایل به استفاده از توالت دارید باید زیر پای کودک زیرپایی قرار دهید.کودک می باید هر زمان خواست از روی لگن بلند شود. نباید به زور او را روی لگن نگاه دارید.در زمانی که کودک روی لگن نشسته به وی اسباب بازی دهید.
کودکان اغلب کنترل مدفوع را قبل از ادرار یاد میگیرند.برای هر قدم او را تشویق کنید یا به او جایزه دهید و این کار را ادامه دهید (برای درآوردن زیر شلواری، نشستن روی لگن و استفاده از لگن ). چنانچه والدین نشان دهند که از کودک به خاطر استفاده از لگن راضی هستند، کودک برای استفاده بعدی تمایل بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “لگن آموزشی با جای دستمال پسرانه سامر”

تنظیمات قالب