untitled-3
untitled-1
untitled-5
untitled-1
untitled-3
untitled-1
untitled-5
untitled-1

کاپشن سرهمی شمعی ابزوربا سری اول

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

کاپشن شمعی absorba

دارای کلاه
جنس رویه بیرونی کاپشن: پارچه شمعی محکم و ضد آب
جنس لایه داخلی: پشمی گرم
سایزبندی:
۳ ماه
۶ ماه
۹ ماه
۱۲ ماه

لطفا هنگام خرید در قسمت توضیحات تسویه حساب سایز و عدد گزینه مورد نظر خود را ذکر بفرمایید یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید از طریق زنگ یا تلگرام

99,000 تومان

سعی کنید پالتو یا کاپشنی مقاوم برای فرزندتان خریداری کنید. اکثر والدین هنگام خرید برای فرزندشان، برای خرید پالتوهای لوکس و زیبا وسوسه می‌شوند. اما فراموش نکنید که چنین لباس‌هایی برای فصل زمستان کاربردی نخواهند بود، خصوصا اگر در منطقه ای زندگی می‌کنید که بارش برف یا باران در آن زیاد است.
اگر قصد خرید پالتو یا کاپشنی با کیفیت و کاربردی را دارید که فرزندتان بتواند تا چند سال از آن استفاده کند، به دنبال کاپشن‌های ضد آب و کلاهدار باشید. معمولا اندازه اینگونه کاپشن‌ها به گونه ایست که کودک می‌تواند تا چند سال از آنها استفاده کند. کاپشن‌های پر نیز گزینه خوبی برای آب و هوای سرد و خشک هستند. همچنین بهتر است اولویت شما، لباس‌های زیپ‌دار باشد.
کاپشن‌های یک تکه و سراسری
کاپشن‌های سراسری برای کودکانی مناسب است که دوست دارند ساعت‌ها بدون وقفه در هوای سرد یا برفی بازی کنند. اینگونه کاپشن‌ها که معمولا داخل آنها از جنس پشم است، برای محافظت از بدن کودک در برابر سرما گزینه بسیار مناسبی است.
این کاپشن‌ها عموما ضد آب و مقاوم هستند. تنها مشکل آنها اندازه است که با توجه به رشد سریع کودکان، ممکن است فقط بتوان برای یکسال از آنها استفاده کرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “کاپشن سرهمی شمعی ابزوربا سری اول”

تنظیمات قالب